«SkyUp Airlines» відкрила новий рейс з львівського аеропорту
Авіакомпанія «SkyUp Airlines» здійснила перший політ останнього з шести анонсованих рейсів з та до аеропорту «Львів» у 2019 році.
Про це повідомили, 25 листопада, у пресслужбі аеропорту «Львів».
Український лоукостер відкрив лік своїм подорожам зі львівського летовища у Тель-Авів. Рейс буде виконуватись двічі на тиждень — у четвер та неділю.
Вартість квитка починається від 2343 гривень.
Перший політ був освячений групами українських паломників та ізраїльських ортодоксів, а його наповненість становила 129+2 пасажири.
Нагадаємо, авіакомпанія «SkyUp» почала виконання регулярних рейсів з аеропорту «Львів» 17 жовтня, відразу відкривши три напрямки: Київ (Бориспіль), Харків та Прагу. Перший рейс у Шарджу було здійснено 26 жовтня. Днем раніше авіакомпанія почала базування свого літака на нашому летовищі. А 9 листопада відбулося урочисте відкриття рейсу в Париж (Бове).
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Захисника з Яворова посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня
Ігор Демченко загинув під час виконання бойового завдання на війні
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі