"SkyUp" змінив на онлайн табло інформацію про приземлення літака не у Львові, а у Борисполі

picture2_vtoroj-samolet-uk_343348_p0
picture2_vtoroj-samolet-uk_343348_p0

«SkyUp» відправить в Ухань літак «Boeing 737-700» 19 лютого, а вже 20 лютого розпочнеться процес евакуації українців з Китаю.

Згідно онлайн-табло портал  avianews.com, близько 15:20 год., повідомив, що на сайті авіакомпанії, є рейс з Ухань, який мав бути виконаний до Львова з проміжною посадкою в Алмати.Однак, вже через півгодини цей рейс відображаєтсья з посадкою у Борисполі (https://skyup.aero/uk/board#after-tomorrow).Китайська влада в потрібний момент доставить пасажирів до літака в аеропорту Ухань. Серед них будуть також громадяни Росії, Білорусі, Нідерландів, Аргентини та інших держав.

Перед евакуацією у пасажирів перевірятимуть температуру. На борт не допустять людей, якщо температура буде перевищувати 37,2 ° C.

Рейс в Ухань виконає посилений екіпаж з 16 осіб. З ними також полетять поліцейський, два лікаря, медсестра, військовий і працівник консульства.

По прибуттю в Україну всіх пасажирів і супроводжуючих, включаючи екіпаж, посадять в автобуси і направлять у спеціальне місце на карантин тривалістю 14 днів. Місце карантину міністр не назвав.