Слід готуватися: у Міноборони прогнозували новий наступ росіян
Ймовірно восени
Олексій Резніков вважає, що навесні російські окупанти можуть наступати із районів, які вони вже окупували на півдні та сході України.
Таку думку Міністр оборони України висловив в інтерв'ю ВВС.
«Весна - найкращий період для відновлення наступу для всіх сторін... Ми розуміємо, що вони будуть готові розпочати і, звичайно, ми маємо бути готові розпочати», - сказав міністр.
За його словами, агресорка рф може спробувати зібрати «сили, боєприпаси та зброю» для нового наступу. Втім, Резніков певен, що навряд чи окупанти знову спробують вторгнутися з Білорусі. Адже рух із півночі займе багато часу, а росіяни не мають на це ресурсів.
«Це занепокоєння щодо наступного рівня ескалації для мене є певним протоколом», - сказав пан Резніков.
Тим часом Україні потрібен час для перегрупування та переозброєння, поки ЗСУ чекають на постачання західної зброї.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі