Слідчі дії проводяться у будинку Звіробій у Калинівці (відео)

139612
139612

Детективи Державного бюро розслідувань вранці, 28 листопада, прийшли з обшуками до будинку волонтера Марусі Звіробій в Калинівці, яка, разом з нардепом Софією Фединою, підозрюється в плануванні вбивства президента Володимира Зеленського, повідомляє «Главком».

Про це, у четвер, пише «Страна», з посиланням на джерела в адвокатських колах.

«Так, прямо зараз, у Марусі Звіробій обшук. Приїхали ДБРівці* в Калинівку», — повідомило адвокатське джерело.

Як відомо, раніше слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань скерували до Генеральної прокуратури проект повідомлення про підозру у погрозі вбивства Президента України народній депутатці від «Європейської солідарності» Софії Федині та волонтерці Марусі Звіробій.

До слова, раніше голова Служби безпеки України Іван Баканов в інтерв’ю «Главкому» сказав, що справа про погрози чи то «тривожні прогнози», висловлені на адресу президента з боку народної депутатки Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій матиме продовження найближчим часом. Баканов зазначив, що мова тут не йде про гумор.

Нагадаємо, обговорюючи розмову Зеленського з добровольцями в Золотому, Федина і волонтер Маруся Звіробий висловили припущення, що під час однієї з таких поїздок президент може потрапити під обстріл або стати жертвою замаху.

*ДБР — державне бюро розслідувань (ред.)