"Слуга" Брагар подав заяву на волонтерок щодо "дискримінації російської мови" (документ)

d617a91f61c1c0020d3a2c06411165e5
d617a91f61c1c0020d3a2c06411165e5

Депутат від фракції «Слуга народу» Євгеній Брагар офіційно подав заяву до поліції на волонтерок, у яких виник конфлікт із водіями автобуса через російський серіал.


Про це повідомив він сам у «Facebook», де опублікував своє фото біля поліцейського відділку.

«Заяву подано щодо висловлювань Настьонко Конфедерат про те, що російська мова не повинна лунати в Україні. Це висловлювання є дискримінацією за мовною ознакою», — написав він.

За словами нардепа, немає значення, яку саме мову дискримінують.

«За умови дискримінації української чи будь-якої іншої мови реакція була б така сама. Ксенофобії та дискримінації не місце в Україні», — заявив депутат.

Додамо, що Брагар вказав у своєму зверненні імена пасажирок — Ярини Чорногуз і Анастасії Конфедерат, які просили вимкнути фільм, однак ім’я водія, проти якого просив «припинити будь-які утиски», чомусь упустив.

Перед цим народний обранець направив депутатський запит до фірми перевізника Winew, у якому встав на захист водія рейсу, де стався конфлікт, і закликав не звільняти його.

Також, як випливає із заяви, «слуга народу» не поцікавився, чи вже звільнили водія, на захист якого він встав, бо вказав у своєму листі, що просить «поновити на посаді або не звільняти водія».

Водночас у компанії Winew виданню «BBC News Україна» розповіли, що двох водіїв, які працювали на маршруті, не звільняли, а лише відсторонили від роботи.

Також у заяві високопосадовця багато граматичних і пунктуаційних помилок. Документ подаємо нижче.