Служба безпеки на Львівщині викрила керівника підрозділу Держприкордонслужби на хабарі (фото)
На Львівщині працівники Служби безпеки України викрили керівника підрозділу Держприкордонслужби на вимаганні грошей з підлеглих. Про це повідомили у пресслужбі відомства.
Так, у Службі безпеки України задокументували протиправну діяльність командира групи Державної прикордонної служби у Львівській області, причетного до систематичного одержання хабарів.
«За даним досудового слідства, посадовець налагодив корупційний механізм вимагання грошей з підлеглих. За різні суми він вирішував питання щодо переведення на інше місце несення служби, ненаправлення у відрядження на більш складні прикордонні ділянки, а також уникнення відповідальності за прогули. Правоохоронці затримали фігуранта відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час одержання хабара у розмірі 600 американських доларів», — йдеться у повідомленні.
Наразі тривають обшуки за місцем роботи та проживання затриманого.
«Викриття зловмисника проводилось спільно зі слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Львів під процесуальним керівництвом військової прокуратури Західного регіону України», — додали у службі.
Наразі, у межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для з’ясування всіх обставин правопорушення та інших осіб, можливо причетних до протиправної діяльності.
[gallery link=«file» ids=«209145,209146,209147»]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі