Службовій особі Публічного акціонерного товариства «Львівгаз» повідомлено про підозру в отриманні неправомірної вигоди
За процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №1 слідчими Сихівського відділу поліції Нацполіції у Львівській області спільно із оперативниками Управління захисту економіки у Львівській області задокументовано факт одержання неправомірної вигоди у сумі 5 тис грн посадовою особою Публічного акціонерного товариства «Львівгазу», інформує прес-служба прокуратури Львівської області.
Зазначимо, що останній отримав у мешканки міста Львова неправомірну вигоду за сприяння в укритті виявлених, у процесі проведення перевірки, порушень дотримання правил споживання газу. Наразі вказаній особі вже повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368-3 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
У провадженні тривають слідчі дії, спрямовані на фіксування його протиправної діяльності.
Нагадаємо, що за вчинення вказаного злочину посадовцю загрожує покарання до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 2 років.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі