Смерть наздогнала молодого воїна з Львівщини, коли він приїхав на коротку реабілітацію додому
Володимир Розенко мав контузію, тривале перебування на фронті спричинило проблеми зі здоров’ям
Дрогобицька громада понесла болючу втрату – під час перебування на реабілітації вдома передчасно помер молодий захисник України, дрогобичанин Володимир Розенко, повідомили у Дрогобицькій міській раді.
Володимир Розенко народився 26 липня 2001 року, проживав у Дрогобичі на вулиці Грушевського, навчався в ЗОШ №16, згодом у ВПУ №15, де здобув спеціальність кухаря. По завершенні навчання працював у Трускавці в «Міротелі».
У 2020 році Володимир пішов на строкову військову службу, яку проходив у Мостиськах. Після армії повернувся до Дрогобича, працював на роботі.
З початком повномасштабної війни, Володимир отримав повістку та вже з 27 лютого 2022 року долучився до лав захисників України.
Був кухарем військової частини А1962 та перебував на різних позиціях фронту впродовж усього періоду повномасштабної війни. Володимир мав контузію, тривале перебування на фронті спричинило проблеми зі здоров’ям. Відтак після операції хлопець приїхав на коротку реабілітацію додому.
Здавалося б він впевнено йшов на поправку і ніщо не пророкувало біди. Сьогодні Володимир мав вчергове відвідати лікаря для планового огляду. Зустрічався з друзями та залишався позитивним та життєрадісним. На жаль, вчора, 5 листопада, Володимир раптово помер, перебуваючи вдома.
З рідних у захисника залишилась лише мама та брат. Парастас проведуть сьогодні в капличці церкви святого Йосафата, на вулиці Грушевського, о 19:00. Чин похорону захисника України проведуть завтра, 7 листопада, в церкві св. Йосафата, об 11:00. Поховають воїна на Алеї Слави, зазначається у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі