Смерть студентки з Нігерії: тернопільські поліцейські повідомили нові деталі (фото, відео)

c6547e09d14ae22e2aa22a1bfd2cc2f7
c6547e09d14ae22e2aa22a1bfd2cc2f7

Нігерійська студентка 6 курсу Тернопільського медуніверситету Бадмус Ололаде могла померти від щурячої отрути. Слідчі опрацьовують різні версії її загибелі.

У квартирі подруги, де дівчина провела свою останню ніч і залишила прощальну записку, знайшли банку зі щурячою отрутою, передає «Обозреватель».

«Ми опитали студентів і знайомих, це більш ніж 30 осіб. Розглядаються всі версії, зокрема доведення до самогубства і вбивство. Але в дівчини не було жодних тілесних ушкоджень. Тобто не можна говорити, що в неї силою заливали отруту. У прощальній записці вона теж нікого не звинувачувала», — розповів начальник поліції Тернопільської області Олександр Богомол.

За його словами, дівчину виявив на вулиці перехожий. Її в стані клінічної смерті госпіталізували, але врятувати не вдалося. Наразі очікують на результати експертизи, чи справді щуряча отрута стала причиною загибелі студентки.

Також зазначається, що в поліції є доступ до мобільного телефону дівчини. Це допоможе правоохоронцям з’ясувати обставини трагедії.

Зокрема, слідчі перевіряють почерк у записці. Її кореспондентам «Суспільного» показав студент медуніверситету з Гани Емануель Турксон.Зазначалося, що Бадмус мала проблеми з навчанням і сильно переживала через це. Вона не знала, як повідомити батькам, що потрібні гроші для продовження навчання.Нагадаємо, у Тернополі протестували студенти через самогубство шестикурсниці.