Смертельна аварія на автодорозі «Мукачево–Львів»: легковик врізався в житловий будинок (ФОТО)
2 листопада, близько опівночі, надійшло повідомлення про аварію з постраждалими в селі Задністрянське, Бурштинської територіальної громади. 29-річна водійка, мешканка Бурштинської ТГ, керуючи автомобілем «Mazda 6», рухаючись автодорогою сполученням Н-09 «Мукачево–Львів», не обрала безпечної швидкості руху, не впоралась з керуванням, виїхала на узбіччя дороги, а, відтак, заїхала в огорожу і врізалась у житловий будинок, — повідомили «Варта1» у Нацполіції області.
У результаті ДТП 34-річний пасажир, мешканець Бурштина, від отриманих травм помер у лікувальному закладі, а водійка отримала тяжкі тілесні ушкодження.
У житловому будинку ніхто не постраждав.
Поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі