Смертельна ДТП на Львівщині забрала життя молодого рятувальника (ФОТО)
Подробиці від поліції
В неділю, 20 серпня о 10.40 на автодорозі «Миколаїв-Жовква-Бібрка» неподалік села Залужани Львівського району сталася дорожньо-транспортна пригода зі смертельними наслідками. Про це повідомляла «Варта 1».
У прес-службі поліції Львівської області озвучили подробиці смертельної автопригоди, в якій загинув молодий чоловік.
За попередніми даними правоохоронців, зіткнулись автомобілі «Фольксваген Пасат», яким керував 25-річний житель Городка та вантажівка «МАН» під керуванням мешканця району віком 67 років.
«Внаслідок зіткнення водій легковика від отриманих травм помер на місці події, а його пасажирка, 30-річна жителька міста Городок, була госпіталізована. Також в лікарню для обстеження був доставлений водій вантажівки», - йдеться у повідомленні поліції.
Фото пресслужби поліції Львівської області:
За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Як повідомляє видання zaxid.net, жертвою страшної ДТП став працівник ДСНС Львівщини Володимир Більовський.
«20 серпня раптово перестало битися серце Володимира Анатолійовича - старшого лейтенанта служби цивільного захисту, начальника відділення 56-го державного пожежно-рятувального поста м.Судова Вишня, 26-ої державної пожежно-рятувальної частини 9-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Львівській області», - повідомили у прес-службі ДСНС.
Співчуття у зв’язку з його з трагічною смертю висловив і колектив городоцької школи №3, де він навчався.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі