Смертельна ДТП на Львівщині: загинув пасажир авто (ФОТО)
Обставини встановлюють правоохоронці
В неділю, 31 березня близько 17.30 у селищі Нижнє Синьовидне, Стрийського району сталася дорожньо-транспортна пригода зі смертельними наслідками. Про це інформує прес-служба поліції Львівської області
За попередніми висновками поліції відбулося зіткнення авто «Фольксваген Бора», яким керувала 38-річна мешканка одного з сіл району та «Нісан Ліф», за кермом якого перебувала жителька Стрия віком 52 роки.
«Внаслідок зіткнення водійка «Нісана» отримала тілесні ушкодження та була доставлена до лікарні, а її пасажир-одноліток, також житель райцентру, від отриманих травм помер на місці події» повідомили у поліції .
За фактом ДТП слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Проводиться досудове розслідування.
Читайте також: на трасі «Тернопіль — Львів — Рава Руська» п’яний водій вчинив ДТП (ФОТО)
Додатково: Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від 3-ох до 8-ми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- У Польщі знайшли мертвою українку із Закарпаття, яку польські поліцейські розшукували кілька днів
Коментарі