Смертельна ДТП на Львівщині: водій з Яворова збив пішохода
Внаслідок ДТП пішохід від отриманих травм загинув на місці події.
У суботу, 08 листопада, близько 21:15, на дорозі М-11 «Львів-Шегині» сталася ДТП з летальним наслідком. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
Трагедія трапилася неподалік села Родатичі (Городоцька територіальна громада Львівського району).
Як стало відомо, водій автомобіля Volkswagen Jetta, мешканець міста Яворів, 1953 року народження, здійснив наїзд на пішохода.
Загиблим виявився мешканець села Угри, 1972 року народження, який саме переходив проїзну частину дороги.
Внаслідок ДТП пішохід від отриманих травм загинув на місці події.
Наразі правоохоронні органи встановлюють усі обставини аварії.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
- Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі