Смертельна ДТП на Львівщині: водій автомобіля "Мерседес" врізався в будівлю контрольно-пропускного посту поліції
Сьогодні, 27 листопада, близько 01.00 на в Дрогобицькому районі на автодорозі Пісочне – Східниця сталася автопригода.
Як попередньо встановили поліцейські, водій автомобіля «Мерседес», 41-річний львів’янин, не обрав безпечну швидкість, не впорався з керуванням, з’їхав на узбіччя та врізався у будівлю колишнього стаціонарного посту ДАІ.
В результаті зіткнення 24-річна пасажирка легковика, жителька Херсонської області, отримала тілесні ушкодження, від яких померла на місці події.
За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Вчинення цього правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Наразі триває досудове розлідування, призначено ряд експертиз, під час яких, зокрема, буде встановлено чи перебував водій у момент скоєння ДТП у стані алкогольного спяніння. Вирішується питання про затримання водія в порядку, передбаченому ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували
На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі