Смертельна ДТП на Прикарпатті: зіткнулися два мотоцикла (ФОТО)
Мотоцикліст опинився на смузі зустрічного руху
В Івано-Франківській територіальній громаді сталася дорожньо-транспортна пригода зі смертельними наслідками. В результаті ДТП керманич мотоцикла загинув. Про це повідомили у прес-службі поліції Івано-Франківської області.
Так, 29 травня близько 15:30 надійшло повідомлення про дорожньо транспортну подію між населеними пунктами Черніїв та Березівка.
«Як попередньо встановили правоохоронці, 18-річний водій мотоцикла «GEON», рухався у напрямку Івано-Франківська. Праворуч із ним рухався ще один мотоцикліст», - йдеться у повідомленні.
У результаті недотримання безпечного бокового інтервалу між мотоциклами відбулося зіткнення. Як наслідок, керманич мотоцикла «GEON» опинився на смузі зустрічного руху, де зіткнувся з позашляховиком. Мотоцикліст загинув на місці події. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.
Слідчі встановлюють обставини події в ході досудового розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі