Смертельний грумінг: Власниця віддала цуценя на процедуру, натомість отримала мертву тваринку (ФОТО 18+)
Причини інциденту з'ясовуються
На Київщині власниця віддала підстригти цуценя, а отримала мертву тваринку. Інцидент стався в одній з ветлікарень Білої Церкви.
Про це у Телеграм повідомила поліція Київщини.
«До поліції звернулась 21-річна мешканка Білої Церкви. Заявниця повідомила, що працівники ветлікарні вбили її цуценя, яке вона їм довірила підстригти. Тваринка померла у приміщенні салону», - йдеться у повідомленні.
Слідчі Білоцерківського управління поліції Київщини розпочали досудове розслідування за ч.1 ст.299 Кримінального кодексу України - жорстоке поводження з тваринами.
Внаслідок звернення жінки до правоохоронців, слідчі Білоцерківського управління поліції Київщини розпочали досудове розслідуванняза ч.1 ст.299 Кримінального кодексу України - жорстоке поводження з тваринами.
Такі дії караються обмеженням волі на строк від одного до трьох років або позбавленням волі на строк від двох до трьох років.
varta1.com.ua: Новини
У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання
На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці
На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
Коментарі