Смертельний наїзд на 10-річну дівчинку у Львові: поліція затримала водія автобуса
Невдовзі суд обере для затриманого міру запобіжного заходу. Правоохоронці вз’ясовують обставини події, досудове розслідування триває.
Про це пише відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області.
Як уже повідомляла “Варта1”, дорожньо-транспортна пригода трапилася у середу, 20 березня, близько 17:30 год., на вулиці Величковського (мікрорайон Рясне 2), у Львові.
Попередньо встановлено, що водій маршрутного автобуса скоїв наїзд на пішохода, 10-річну місцеву мешканку, яка, внаслідок отриманих травм, померла.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від трьох до восьми років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до трьох років або без такого.
Водій, котрий скоїв наїзд на дитину, затриманий у порядку ст. 208 КПК України, невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу.
Поліцейські з’ясовують обставини події, досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі