Сміттєпереробний завод на вулиці Пластовій: комісія фінансів та планування бюджету ЛМР проінспектувала роботи з будівництва (ФОТО, ВІДЕО)

Довгоочікуваний завод та його подальша доля

Комісія фінансів та планування бюджету ЛМР проінспектувала роботи з будівництва довгоочікуваного сміттєпереробного комплексу на вулиці Пластовій у Львові. Про це повідомили 15 липня, на сторінці «Варта» у «Facebook».

Із початком повномасштабного вторгнення будівництво призупинилось на деякий час, проте згодом його вдалось відновити.

За словами керівника ЛКП «Зелений Львів» Тараса Калужного, зараз у механічній частині майбутнього заводу забито 905 паль, зроблено розтвірки. Через тиждень-другий планують ставити стіни.

«Далі будемо забивати палі в відсіку біологічному, загалом їх має бути десь біля 2 тисяч. Затримки глобальної в нас немає, але є проблема з доставкою обладнання», — пояснив Тарас Калужний.

Підрядник замовив обладнання з Німеччини, але після початку війни німці відмовились його постачати та проводити сервісне обслуговування, тому виконавець змінив постачальника. Було заплановано завести обладнання у листопаді-грудні, проте, враховуючи форс-мажор, зможуть це зробити у січні-лютому наступного року.

Крім цього, була проблема з оплатою підряднику, позаяк Кабмін забороняв це робити під час воєнного стану.

Однак у травні сміттєпереробний завод було визначено об’єктом критичної інфраструктури і кошти мають бути перераховані.

Зазначається, що члени комісії фінансів також оглянули 7-му лікарню м. Львова, яка розташована у Брюховичах. Тут проводять реабілітацію після інфарктів та інсультів.

За словами голови комісії Наталії Шелестак, лікарня доєднана до Першого ТМО. Тут відсутня доступність для людей з інвалідністю, лікарня потребує капітального ремонту та модернізації.

Для цього планують розробити якісний проект, щоб залучити бюджетні та спонсорські кошти, позаяк в країні гостро стоїть питання посттравматичної реабілітації.

Нагадаємо, що раніше було визначено генерального підрядника, який будуватиме сміттєпереробний завод у Львові.

Додамо, що історію будівництва львівського сміттєпереробного заводу можна без перебільшення назвати вічною.

Уперше про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові заговорили ще 10–11 років тому. У 2011 році в міськраді повідомили, що депутати розглядають кількох інвесторів для будівництва — німецьку, італійську і канадську компанії.  Щороку до війни знаходилися причини, чому не розпочиналося будівництво. Зараз львів’янам залишається чекати реального початку будівництва комплексу.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також