Сміттєві махінації у Львові на майже 2 млн грн: на лаву підсудних сядуть п’ятеро винуватців (ФОТО)

Протягом січня-травня 2020 року ці люди незаконно заволоділи бюджетними коштами в сумі майже 2 млн грн.

Фото: прокуратура Львівської області

Скеровано до суду два обвинувальні акти стосовно 5 осіб у складі 2 організованих груп за фактами заволодіння бюджетними коштами під час вивезення сміття зі Львова, використання завідомо підроблених документів та службового підроблення. Про це сьогодні повідомили у пресслужбі прокуратури Львівської області. 

Їх звинувачують за статтями ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 366 КК України.

«Розслідуванням встановлено, що учасники вказаних організованих груп, до складу яких входили відповідальні службові особи 2 приватних підприємств-виконавців робіт на замовлення Львівської міської ради щодо вивезення сміття з м. Львова»,йдеться у повідомленні. 

В обох випадках службова особа підприємства-контрагента відповідальна за поміщення сміття на відповідні полігони та фізична особа, яка контролювала господарську діяльність даного підприємства, шляхом складання підроблених офіційних документів із внесеними до них неправдивими відомостями (в частині завищення вартості перевезення твердих побутових відходів та пробігу залучених транспортних засобів) та подання підроблених документів для оплати замовникуЛьвівській міській раді, протягом січня–травня 2020 року незаконно заволоділи бюджетними коштами в сумі майже 2  млн грн.

На все майно підозрюваних (земельні ділянки, квартири, автомобілі) накладено арешт на загальну суму 2,5 млн грн в ході розслідування.

Читайте також