"Сміття Садового — геть!": громада Львова проти будівництва сміттєпереробки під вікнами власних осель (фото, відео)
Громадські слухання стосовно будівництва сміттєпереробного комплексу на вул. Пластовій, 13, у Львові проводяться відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та Порядку проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля, затвердженого постановою КМУ від 13 грудня 2017 р. № 989.
Однак, наміри міської влади Львова збудувати цей «стражденний» сміттєпереробний комплекс на території очисних споруд «Львівводоканалу» на вул. Пластовій знову і знову наштовхується на опір з боку мешканців прилеглого мікрорайону Кривчиці.
Цю громаду, як і громади сусідніх мікрорайонів та сіл, турбує питання дотримання усіх необхідних екологічних норм не стільки під час будівництва заводу, як після запуску його в експлуатацію. Відтак, люди виступають категорично проти постання сміттєпереробної структури поблизу їхніх осель.
Фото та відео: "Varta 1"
[gallery columns=«4» link=«file» ids=«102541,102540,102539,102542»]
[video width=«320» height=«576» mp4=«https://varta1.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/video-1548422593.mp4»][/video]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі