“Смотрящого” львівської в’язниці судитимуть за злочин
Наповнював так званий «общак»
На Львівщині судитимуть 23-річного ув’язненого, який оголосив себе «смотрящим» та скоював злочини уже перебуваючи за ґратами. Про це повідомили, 18 липня, у прес-службі прокуратури Львівської області.
«Слідство з’ясувало, що уродженець Рівненщини, відбуваючи своє п’ятнадцятирічне покарання за умисні вбивства у колонії, отримав статус «смотрящого за блоком». Засуджений незаконно поширював злочинний вплив на території установи виконання покарань, забезпечував наповнення так званого «общака». Зокрема, фігурант, погрожуючи фізичною розправою, змушував іншого засудженого сплатити неіснуючий борг — скинутись грошима в «общак»», — повідомили в прокуратурі.
Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 23-річного ув’язненого за фактами поширення злочинного впливу та вимагання неіснуючого боргу (ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 189 КК України).
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області, за оперативного супроводу Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України.
Нагадаємо раніше у Львові засудили до 9 років 6 місяців “смотрящого” установи виконання покарань, який продавав засудженим наркотики.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі