Снігопади не завада: на Львівщині проїзд дорогами забезпечено (фото)
Служба автомобільних доріг у Львівській області, на своїй сторінці у соцмережі «Facebook», сповіщає, що попри снігопади, які тривають уже другу добу, що суттєво додає роботи дорожникам, шляховики Львівщини продовжують працювати у посиленому режимі для забезпечення проїзду транспорту автомобільними дорогами загального користування державного значення у межах області.
Впродовж ночі було задіяно 175 одиниць дорожньої техніки, крім цього, для ручної підсипки на особливо складних та небезпечних ділянках (поворотах, підйомах та спусках та на дорогах місцевого значення у гірській місцевості), працювали понад сотня працівників дорожньої галузі. Для ліквідації зимової слизькості за ніч використано 708 тонн протиожеледних матеріалів (ПСС).
Станом на ранок 17 грудня, забезпечений належний проїзд транспорту автомобільними дорогами. Дорожники продовжують роботу з очищення автомобільних доріг.
[gallery columns=«4» link=«file» ids=«95289,95290,95291,95292»]
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- На Львівщину на щиті повертається воїн Роман Шот
Коментарі