Собаку врятував, а сам загинув: українець віддав життя за порятунок свого улюбленця (ВІДЕО)
Жахлива трагедія
![](/uploads/media/dc/a7/dca75d53f195af178fe46ec90e51e743_w320.jpg)
На місцевому ставку в смт Городок в Житомирському районі трапилася т рагедія. 58-річний чоловік кинувся на порятунок свого собаки, який провалився під лід. Про це 19 лютого повідомляє прес-служба ДСНС Житомирської області.
Тварину чоловік зміг врятувати, а сам не вибрався з крижаної води. Так, 18 лютого о 14:54 до Служби порятнку «101» міста Радомишль надійшло повідомлення про те, що потрібна допомога рятувальників у діставанню тіла людини, яка провалилася під лід.
«Зі слів очевидців стало відомо, що 58-річний чоловік прогулювався біля водойми разом зі своїми собаками. Одна з тварин вибігла на тонкий лід і провалилася, чоловік відразу ж кинувся їй на допомогу» =- йдеться у повідомленні.
Він встиг врятувати свого чотирилапого друга, але сам вибратися з крижаної води вже не зміг, - розповіли рятувальники. Прибулі за викликом рятувальники на надувному човні дісталися до потопельника, за допомогою багра зачепили тіло та доставили на берег.
Як повідомлялося раніше, на кордоні з Україною загинули двоє прикордонників з білорусі
![](/uploads/media/e6/6f/e66f643af512f20e069a26e428a7ba94_w960.jpg)
Повітряна тривога: злетів носій «Кинжалу»
Не ігноруйте сигналів повітряної тривоги
![](/uploads/media/ec/d1/ecd1eb3a5bbe998c366ed38333bdab93_w640.jpg)
Увага! По Україні оголошена масштабна повітряна тривога
Пройдіть в укриття!
![](/uploads/media/7f/57/7f57e6bf3e8412d40e9417104d625d18_w1280.jpg)
Повітряна тривога по Україні: існує загроза ракетних ударів
Не ігноруйте сигналів небезпеки!