Соцмережі вибухнули гнівом з приводу засилля російської музики у трендах українського «YouTube» та «Apple Music»

Українці продовжують слухати російську музику, попри війну....

Ілюстрація: Telegraf

Попри те, що війна росії проти України триває вже понад вісім місяців, в українському культурному просторі все ще величезною популярністю користується російський медіапродукт. Так, наприклад, серед топ-15 треків в українському «Apple Music» цілих 9 пісень належать українським виконавцям, пише «Telegraf».

На це звернула увагу блогер Ната Домінська на своїй сторінці у «Twitter». Так, великою популярністю серед українців користуються гурт Міягі та Ендшпіль, Анна Асті, Канги та Галуст та Моргенштерн.

«Топ 100 треків в Україні. Що думаєте про це?», — поцікавилася блогер у своїх дописувачів.

У мережі, звичайно, спалахнула хвиля обурення з приводу того, що російська музика все ще користується такою популярністю в Україні. Коментатори зазначили, що так не повинно бути і висловили побажання, щоб зі слухачів російської музики автоматично знімалися гроші на донати ЗСУ.

«Що цей п***ець повний. Я зараз бачу декілька тисяч доларів, які потрапили в недодержаву через «музику поза політикою», «я всього раз послухаю», «він же хороший руський»», — написав один із користувачів.

При цьому в коментарях до посту один з користувачів зазначив, що тренди «YouTube Music» виглядають трохи інакше і російської музики там набагато менше.

У трендах самого українського «YouTube» знаходяться ті самі Міягі та Ендшпіль, Анна Асті, Нойз МС, а також зрадниця Ані Лорак.

Як повідомлялося, Верховна Рада заборонила російську музику та книги.

varta1.com.ua: Новини

Наталя Андрійчук