Сьогодні деякі тролейбуси курсуватимуть за зміненим маршрутом
Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», сьогодні, 14 лютого, з 10.00 год і орієнтовно до 13.00 год тролейбусні маршрути №2, 7, 9 10 та 12 курсуватимуть за частково зміненим маршрутом. Про це інформує прес-служба ЛМР.
«Зміна руху пов’язана із заміною електроопори контактної мережі на перетині вулиць Словацького та Університетської.
На час проведення ремонтних робіт тролейбусні маршрути №2, 7, 9 10 курсуватимуть лише до вул. Митрополита Андрея, а маршрут №12 - до пл. Кропивницького», - повідомив Іван Бондар, речник ЛКП «Львівелектротранс».
Адміністрація ЛКП «Львівелектротранс» просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності на час проведення ремонтних робіт.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Єрмак радився з астрологинею, як відмовити президента від ідеї зробити Федорова головою ОП
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
Коментарі