Сьогодні Дрогобиччина попрощалася з трьома Захисниками, які віддали своє життя за Україну
Героїв Ігоря Андрухіва, Андрія Ткача та Петра Осецького поховають на рідній землі
![](/uploads/media/7b/24/7b240a2114b0f73c247f996f60411262_w1920.jpg)
Сьогодні, 15 лютого, у свято Стрітення Господнього Дрогобиччина провела в останню путь трьох синів, які віддали своє життя за незалежність та свободу України.
Як повідомили у Дрогобицькій міській раді, близько 12:00 на Перехресті Героїв родичі, друзі, колеги та мешканці громади зустріли три домовини з тілами захисників — мешканця Лішні Ігоря Андрухіва, стебничанина Андрія Ткача та Петра Осецького із Доброгостова, Трускавецької громади. Відтак, духовенство відслужило чин панахиди за полеглими захисниками.
Підтримати родини загиблих та вшанувати пам’ять Героїв прибули й міський голова Дрогобича Тарас Кучма, його заступники Ігор Герман, Володимир Коцюба, Роман Москалик та посадовці міської ради.
Після панахиди траурні конвої попрямували до рідних домівок захисників.
Кортеж з тілом Ігоря Андрухіва відбув у рідне село Героя – Лішню. Того ж дня, 15 лютого, о 18:00 відбудеться парастас, а 16 лютого, о 13:00 відбудеться похорон у церкві святого Михаїла, що у Лішні.
О 12:30 на Майдані Тараса Шевченка стебничани попрощались з воїном Андрієм Ткачем на громадській панахиді. О 13:30 год – у храмі Введення Пресвятої Богородиці, що в мікрорайоні Колпець, провели чин похорону.
Конвой з тілом Петра Осецького попрямував у Доброгостів - до рідного дому захисника, де відбудеться прощання та чин похорону.
![](/uploads/media/7b/24/7b240a2114b0f73c247f996f60411262_w1920.jpg)
![](/uploads/media/ab/c2/abc28666e6acf38e689ccb9115fd917d_w1920.jpg)
![](/uploads/media/eb/2d/eb2d14f92f6458513c8c3eb25134d148_w2560.jpg)
![](/uploads/media/ac/52/ac52yz871f6f63b823decc2b9b710a76_w2560.jpg)
![](/uploads/media/7e/2c/7e2c7ca6ba579ac861eff0a2786f006a_w2560.jpg)
![](/uploads/media/b5/d5/b5d5cbb5fa494873e94d230e846d3a9e_w2560.jpg)
Як повідомлялося, у Львові 16 лютого попрощаються з капітаном поліції і багатодітним тероборонівцем, які полягли на полі бою.
![](/uploads/media/e6/6f/e66f643af512f20e069a26e428a7ba94_w960.jpg)
Повітряна тривога: злетів носій «Кинжалу»
Не ігноруйте сигналів повітряної тривоги
![](/uploads/media/ec/d1/ecd1eb3a5bbe998c366ed38333bdab93_w640.jpg)
Увага! По Україні оголошена масштабна повітряна тривога
Пройдіть в укриття!
![](/uploads/media/7f/57/7f57e6bf3e8412d40e9417104d625d18_w1280.jpg)
Повітряна тривога по Україні: існує загроза ракетних ударів
Не ігноруйте сигналів небезпеки!