Сьогодні Львів прощатиметься з загиблим захисником

Прохання прийти, віддати останню шану Герою!

Сьогодні, 3 червня Львів прощатиметься з Героєм Сергієм Троцаном, який загинув поблизу Бахмута на Донеччині, захищаючи Україну від російських загарбників. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Чин похорону бійця відбудеться об 11:00 годині у Гарнізонному храмі храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11).

Від храму на Личаківський цвинтар похоронна процесія рушить об 11:40 год. Вона їхатиме за маршрутом: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11)–площа Катедральна–площа Ринок–вул. Руська–вул. Підвальна–вул. Володимира Винниченка–площа Соборна–вул. Пекарська–вул. Шімзерів–вул. Мечникова–Личаківський цвинтар (поле почесних поховань № 86-А). На будівлях вздовж маршруту колони буде вивішено синьо-жовті прапори з чорною жалобною стрічкою. Похорон Героя триватиме приблизно до 12:30 год.

«Просимо львів’ян у проміжку між 11:30 та 12:00 год вийти на вулицю, якою їхатиме похоронна процесія, щоб своєю увагою вшанувати Героя. Маємо гідно віддати шану тим, хто віддав за нас найцінніше — своє життя. Закликаємо львів’ян та гостей міста долучитись. На час похорону просимо утриматися від проведення розважальних заходів чи святкувань», — наголосив керівник департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко.

Біографія Новітнього Героя: Сергій Троцан («Центральний») (30.10.1994–28.05.2022) Уродженець села Раденськ, Херсонської області. Навчався у Раденському ліцеї Олешківської міської ради, опісля закінчив місцеве професійно-технічне училище. У 2014 році одразу пішов добровольцем у зону проведення АТО. Згодом, проявивши майстерність у військовій справі, був зарахований на навчання до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові.

Після закінчення навчання повернувся на фронт, захищав Батьківщину на території Луганської області. Із початком повномасштабного вторгнення росії боровся із загарбниками на кордоні із Республікою Білорусь та на Київщині. Старший лейтенант. Проходив службу на посаді командира гірсько-штурмового взводу 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Девізом Сергія Троцана було «Не страшно помирати, страшно втрачати товаришів». Загинув у боротьбі з російськими окупантами поблизу міста Бахмут Донецької області.

Читайте також