Сьогодні Львівщина попрощається з шістьма загиблими захисниками (ФОТО)
Вічна пам'ять!
У п’ятницю, 19 квітня, мешканці Львівщини проведуть в останню путь шістьох загиблих захисників. Андрій Войтко, Степан Дільний, Віталій Дідик, Віталій Яворський, Георгій Ломарєв та Олег Ленько віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.
Андрій Войтко “Пікачу”
Народився в селі Шнирів Золочівського району. Проживав із сімʼєю у Стрию. Боєць 4-ої Бригади оперативного призначення НГУ “Рубіж”.
В перші дні повномасштабного вторгнення пішов добровольцем. Вступив до лав НГУ. Брав участь у штурмах на гарячих напрямках, наодинці заходив у тил ворога. Загинув в районі населеного пункту Спірне на Донеччині.
Степан Дільний
Житель села Милятин Городоцької громади. Був старшим солдатом військової частини А4026.
Загинув 11 квітня 2024 року в Донецькій області під час виконання бойового завдання. Воїну був 51 рік.
Віталій Дідик
Львів’янин. Проходив військову службу в лавах 40-го полку імені полковника Данила Нечая Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України.
З початком повномасштабного російського вторгнення добровільно став на захист Батьківщини до лав 103-ї окремої бригади територіальної оборони. Виконував бойові завдання на Харківщині, Донеччині і Луганщині.
Віталій Яворський
Уродженець міста Новояворівськ Львівської області.
З 2014 року – учасник АТО, із початком повномасштабного вторгнення – доброволець та воїн Сил спеціальних операцій Збройних сил України.
Георгій Ломарєв
Родом із Дрогобича. З перших днів повномасштабного вторгнення воював у складі 80 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ.
Загинув 16 квітня неподалік Красногорівки на Донеччині.
Олег Ленько
Родом із Червонограда. Виконував бойові завдання у складі військової частини А4026. Загинув 11 квітня на Донеччині.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі