Сьогодні Львівщина зустрічає полеглого на війні освітянина Романа Кравця, який з перших днів великої війни захищав Україну
Поховають Героя на кладовищі в селі Острів
![](/uploads/media/56/3e/563e4a75b2e54fc3ec08489d97857168_w640.jpg)
19 березня назавжди до рідної громади повертається Герой Роман Кравець.
Як повідомили у Червоноградській міській раді, урочиста зустріч воїна відбудеться орієнтовно о 14:00.
Заупокійне Богослужіння відбудеться 19 березня о 19:00 в церкві Почаївської ікони Божої Матері (вул. Корольова, 20). У середу, 20 березня, о 12:00 розпочнеться чин похорону, інформує Червоноградська міська рада.
Поховають захисника на кладовищі в селі Острів.
![](/uploads/media/9b/6a/9b6a2b01c6fb7c67yz8e8346d7a7ee0e_w960.jpg)
«Втрачаємо найкращих... Знову горе увірвалося до нашої освітянської родини. 16 березня на Донеччині, мужньо виконуючи військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу й незалежність загинув Герой Роман Кравець, учитель фізичної культури, предмету «Захист України» Свірзького ліцею.
Читайте також: на війні загинув 25-річний Герой зі Львівщини.
З перших днів повномасштабного вторгнення Роман Михайлович став на захист України. Низький уклін Захиснику, перед яким ми всі у вічному боргу. Не маємо права забути ціну нашої незалежності», зазначається у повідомленні відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради.
![](/uploads/media/6c/4a/6c4abd50aa15a8efeb96fc975a33fe57_w1280.jpg)
У боях за Україну загинув командир відділення 33-го окремого стрілецького батальйону зі Львівщини
Вічна пам'ять!
![](/uploads/media/fc/f5/fcf5c91f5a70aa479a0c39a1f789ce6d_w960.jpg)
Китай хоче переконати Європу дозволити росії сісти за стіл мирних переговорів
В іншому випадку Китай буде бойкотувати
![](/uploads/media/88/58/8858253e44d4048840c28dyz50064454_w960.jpg)
50-річна львів'янка обікрала жінку на ринку (ФОТО)
У Золочеві