Сьогодні перший півфінал Євробачення 2017

eurovision-2017-kyiv-logo
eurovision-2017-kyiv-logo

Сьогодні, 9 травня, о 22:00 відбудеться перший півфінал Євробачення-2017. Це перший конкурсний день пісенного конкурсу і перше шоу, яке буде показане у прямому ефірі. Про це повідомляє UA:Перший.


Під час цього шоу виступатимуть представники таких 18 країн: Чорногорії, Фінляндії, Грузії, Португалії, Бельгії, Швеції, Албанії, Азербайджану, Австралії, Кіпру, Словенії, Вірменії, Молдови, Чеської Республіки, Латвії, Ісландії, Греції та Польщі. 


Відкриє перший півфінал Євробачення-2017 відомий український співак MONATIK. А хедлайнером шоу стане співачка, завдяки якій Євробачення цього року проходить в Україні. Джамала виконає переможну пісню «1944» в новому аранжуванні та композицію «Заманили».


Наприкінці першого півфіналу ведучі Євробачення Володимир Остапчук, Олександр Скічко й Тімур Мірошниченко оголосять результати глядацького голосування в сумі з оцінками від національних журі країн-учасниць, і стануть відомі імена 10 конкурсантів, які проходять до фіналу Євробачення. До голосування в першому півфіналі Євробачення-2017, окрім 18 країн, чиї представники виступатимуть, також долучаться і три країни «Великої п’ятірки» – Велика Британія, Італія та Іспанія, чиї представники автоматично проходять до фіналу.


Подивитися у прямому ефірі шоу можна буде на сайті Eurovision.ua, сайті телеканалу UA:Перший 1tv.com.ua, сайті Eurovision.tv.

varta1.com.ua: Новини