Сьогодні у Львові для дітлахів відбудеться свято "Місто професій"
В неділю, 17-го червня о 14:00, у Львові в парку Франка представники різних професій проведуть для дітей майстер-класи. Про це повідомляє прес-служба міської ради Львова.
Кожна дитина-учасниця свята отримає паспорт громадянина імпровізованого містечка, рюкзак, карту представлених професій. Крім цього, рятувальники, пожежники, кінологи, поліцейські, соцпрацівники, лікарі, банкіри, музиканти проведуть короткі майстер-класи та допоможуть малюкам навчитися різних професій.
Відтак маленькі львів’яни зможуть заробити спеціальні гроші та витратити їх на території містечка. Вік дітей — необмежений.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі