Сьогодні у Львові матч Єврокубку між «Барком-Кажани» та "ACH Volley Ljubljana"

Screenshot-2
Screenshot-2

Другий матч 1/16 «CEV Challenge Cup 2022» відбудеться сьогодні у Львові.О 19:00 львівський ВК «Барком-Кажани» та «ACH Volley Ljubljana» (Словенія) зустрінуться в Палаці спорту «Боско».


Через коронавірус торік матчі «CEV Challenge Cup» у Львові проходили без глядачів. Цього разу квитки на Кубок виклику є у продажу. Обмеження буде щодо кількості глядачів та наявності у них сертифікатів вакцинації, чи ПЛР-тестів.


Квитки можна придбати тут: https://gastroli.ua/events/cev-challenge-cup-2022


Яким буде матч — питання відкрите. Вболівальники точно побачать боротьбу. Адже на виїзді у Словенії «кажани» поступились «ACH Volley Ljubljana» із рахунком 0:3.


Цього разу команда точно спробує відігратись. А в рідних стінах це легше зробити.


Нагадаємо. Кубок Виклику — це щорічний волейбольний турнір між кращими європейськими клубами, який відбувається під егідою Європейської конфедерації волейболу.


У матчах Кубку ЄКВ львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» бере участь з 2016 року. Першого разу «кажани» припинили свою участь в ЄКВ у 1/32 фіналу. У 2017 — у 1/16. Далі у 1/32 фіналу «Барком-Кажани» не змогли на виїзді обіграти швейцарську «Лозанну». Ще одного разу «кажани» дійшли до 1/8 Кубку ЄКВ. Торік залишили змагання через ковід у гравців клубу.