Сьогодні у Львові попрощаються з відомим художником

Помер знаний львівський художник. Сьогодні, 14 березня, о 14.00 у Передпоховальній каплиці на вул. Пекарській відбудеться прощання з відомим львівським художником Мирославом Ягодою. Громада Львова сумує з приводу втрати та висловлює щирі співчуття рідним та близьким художника. Про це інформує прес-служба ЛМР.



Мирослав Ягода народився 23 серпня 1957 року у селі Гірник, Львівської області. Про це повідомили його друзі.


У 1986 р. закінчив Український поліграфічний інститут ім. Івана Федорова у Львові.


Мирослав Ягода був учасником багатьох виставок та перформенсів. Друком видано три його поетичних збірки - «Черепослов» 2002 р., «Дистанція Нуль» 2006 р., «Сяймо» 2008 р. Працював над сценографією вистав закарпатського режисера Атілли Віднянського. Створив сценографію та драматургічну основу для вистави «Ніщо» театру «Небо».


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
  2. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  3. Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. Мешканцю Львівщини, який застрелив собаку, повідомлено про підозру

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
  3. Створювали фіктивні ФОПи: на Львівщині викрили групу, яка організувала незаконне переправлення військовозобов’язаних за кордон (ФОТО)
  4. Стало відомо, про загибель двох Героїв з однієї громади Львівщини
  5. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я