Сортували гуманітарку: на заході України розслідують шахрайство з допомогою (ФОТО)
Їм передавали одяг, продукти, ліки
На Тернопільщині підозрюють двох жителів Шумщини у шахрайстві з гуманітарною допомогою на понад 367 тис грн. Про це повідомили 21 квітня у прес-службі Тернопільської обласної прокуратури
За даними слідства, директор одного із товариств Шумщини разом із знайомою організував у власних складських приміщеннях сортування гуманітарної допомоги з-за кордону.
«Українка, яка мешкала в Польщі, довіряючи цим особам, передавала їм харчові продукти, одяг, взуття, лікарські засоби та засоби особистої гігієни, які призначалися для Шумської територіальної громади. Шахраї обіцяли сортувати одержані предмети гуманітарки та відправити їх до вказаного у деклараціях місця призначення, проте, з метою власного збагачення, заволоділи чужим майном на понад 367 тис грн», - йдеться у повідомленні.
Також підозрювані привласнили й незаконно зберігали велику кількість нарковмісних лікарських засобів з переданої гуманітарної допомоги, у зв’язку з чим їх дії додатково кваліфіковано за ч. 3 ст. 309 КК України.
«За процесуального керівництва Кременецької окружної прокуратури повідомлено про підозру 2 місцевим жителям, які з метою незаконної наживи та власного збагачення, заволоділи гуманітарною допомогою з-за кордону для Шумської територіальної громади (ч. 3 ст. 190 КК України)», - йдеться у повідомленні.
Читайте також: історія з гуманітаркою на складах Києва отримала продовження
Наразі триває досудове розслідування, що здійснюється слідчими СВ Кременецького РУП ГУНП в Тернопільській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в області ДСР НП України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Затримано інспектора відділу митного оформлення митного поста «Краковець» Львівської митниці
Митник «пропустив» вивезення з України 180 тисяч доларів США з порушенням митних правил
На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
Мирослав Хрущ вимагав хабарі за пропуск через кордон незадекларованої готівки
У Львові завідувача відділення Університетської лікарні затримали на хабарі 600 доларів
За інформацією прокуратури, лікар отримав 300 доларів у вересні, а ще 300 доларів у грудні минулого року
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
Коментарі