Спалах коронавірусу у ФК "Карпати" може призвести до продовження карантину на Львівщині
Заступник голови львівської ОДА Тарас Грень зазначив, що ситуація у футбольному клубі «Карпати» може призвести до продовження карантину у Львівській області.
Про те, які наслідки може мати масове інфікування в «Карпатах», він розповів у коментарі телеканалам «Футбол 1/2/3», пише football24.ua.
«Ми не виключаємо, що якщо показник інцидентності (кількість нових захворювань на 100 тисяч осіб за тиждень — прим.) буде складати більше 12 одиниць, то в такому випадку в п’ятницю ми не будемо послаблювати карантинні заходи.
Відповідальність за ті чи інші речі, які відбуваються всередині клубу, — це відповідальність керівників. З іншого боку, ми з тривогою ставимося до того, що така кількість гравців інфікована.
Наскільки ми володіємо ситуацією, проводяться додаткові перевірки. Коли будуть дані, тоді ми будемо чітко розуміти. Експрес-тестування, очевидно, не дає 100 % гарантій. За будь-яких умов, впродовж двох днів, будемо бачити реальну картину, скільки інфікованих коронавірусом, скільки гравців буде на самоізоляції чи амбулаторному лікуванні», — сказав Грень у коментарі програмі «Футбол NEWS».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі