Спалах на Сонці призвів до відключення радіозв'язку на Землі
Спалахи можуть відбутися і 8 лютого
На Сонці з'явилася пляма AR3213, діаметр якої лише за два дні досяг 100 тисяч кілометрів. І вона вже стала джерелом проблем на Землі, повідомляє «ДТ» з посиланням на сайт відстеження космічної погоди Spaceweather.
Пляма вже викинула кілька спалахів. Найпотужніший з них, класу М6, відбувся 7 лютого і призвів до короткострокового відключення радіозв'язку над Тихим океаном.
Зазначається, що цей спалах не супроводжувався корональним викидом маси, який міг би спричинити магнітну бурю на Землі. Водночас інші спалахи можуть. Національне управління океанічних та атмосферних досліджень США припускає, що спалахи можуть відбутися і 8 лютого. Воно оцінює ймовірність спалахів класу М у 25%, а Х – 5%.
Портал також зазначає, що на Сонці з'явилася ще одна велика пляма. Вона утворилася в тій же активній області, яка відповідальна за потужний спалах 7 лютого.
Як повідомлялося, у лютому будуть сильні магнітні бурі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі