Спецслужби затримали керівника служби охорони чинного нардепа України (ФОТО)
У нього вилучили арсенал боєприпасів...
Детективи Національного бюро, спільно з оперативниками департаменту контррозвідки СБУ, затримали керівника служби особистої охорони народного депутата України за підозрою у незаконному зберіганні боєприпасів, повідомляє НАБУ.
Як зазначається, у нього вилучили декілька ручних осколкових гранат, а також патрони до нарізної вогнепальної зброї, які зберігалися без передбаченого законом дозволу.
Слідчі дії проводили в рамках розслідування фактів можливої державної зради нардепа, одержання ним неправомірної вигоди та легалізації незаконних статків.
За результатами серії обшуків правоохоронці виявили та вилучили матеріали, які свідчать про тривалу підривну діяльність із боку чинного нардепа проти України, його сталі зв’язки з представниками держави-агресора та колаборантами. Після детального огляду та аналізу виявлених речей і документів діям народного обранця та його спільників нададуть належну правову оцінку. Також вилучили готівкою 200 тис грн, 49 тис євро, 11,5 тис дол. США. Статус цих коштів перевірятимуть.
Що ж до керівника охорони нардепа, то боєприпаси в нього вилучили.
За цим фактом детективи НАБУ внесли відомості до ЄРДР за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України. Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.
Як повідомлялося, Верховна Рада перевірить народних депутатів, які виїхали за межі України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
- Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі