Співробітник ТЦК погрожував персоналу поліклініки: в Одеському ТЦК та СП прокоментували ситуацію

У ЗМІ писали, що погрожував зброєю

Вчора на Одещині у співробітника ТЦК та СП (так званого військкомату), що раніше був на фронті, та персоналом поліклініці сталася сутичка, під час якою чоловік «хапався» за пістолет. Про це повідомляли місцеві ЗМІ

Сьогодні у службі звʼязків з громадськістю Одеського обласного ТЦК та СП прокоментували ситуацію та зазначили, що інцидент стався у Болградській центральній лікарні.

"Під час відвідування лікаря, між військовослужбовцем одного з районних ТЦК та СП з роти охорони й персоналом лікарні сталася сутичка. Через агресивну поведінку військового медичні працівники викликали представників поліції", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що начальником Болградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за фактом порушення військовослужбовцем громадського порядку та його неетичної поведінки відносно інших громадян розпочато службове розслідування. Встановлюються детальні обставини події.

Командування Одеського обласного ТЦК та СП категорично засуджує будь-які прояви некоректної поведінки, зневажливого ставлення та порушення законодавства як підлеглим особовим складом, так і подібні прояви в суспільстві відносно військовослужбовців.

Запевняється, що за результатами службового розслідування винні будуть встановлені та притягнуті до відповідальності. Зараз командування співпрацює із правоохоронними органами та органами військового правопорядку для об’єктивного встановлення обставин та визначення ступеня провини кожного учасника інциденту.

За даними місцевих ЗМІ, інцидент стався 11 квітня.

Медики та пацієнти були евакуйовані з будівлі через неадекватну поведінку військовослужбовця місцевого ТЦК, який служить тут після активної участі у бойових діях на фронті та має контузії. У поліклініку він прийшов на прийом до психіатра, імовірно під час перебування у медзакладі у нього стався психічний розлад. 

Під час розмови у присутності ще однієї лікарки та медичної сестри військовий розлютився та став «махати пістолетом», попередньо, газовим, перед обличчям та кидати зброю на стіл. При цьому він не дозволяв працівникам закладу вийти з приміщення. Однак це вдалося медсестрі, яка подзвонила у поліцію.

Читайте також: Мобілізація має відбуватися з 20 років: голова фонду «Повернись живим» зробив заяву про зниження призовного віку

Йдеться, що чоловіка вдалося закрили у кабінеті, про всяк випадок іншим пацієнтам та персоналу порадили покинути приміщення поліклініки.

varta1.com.ua: Новини

Читайте також