Співробітники НАБУ затримали на хабарі чиновницю з Офісу президента України

preview_w698zc0
preview_w698zc0

Співробітники НАБУ затримали на хабарі чиновницю з Офісу президента України, передає пресслужба відомства у «Facebook».

Так, 12 листопада 2019 року, детективи НАБУ, під процесуальним керівництвом прокурорів САП, викрили учасників злочинної групи, серед яких — працівниця Офісу президента України, за підозрою в отриманні неправомірної вигоди.

Під час негласних слідчих розшукових дій задокументовано факт вимагання з фізичної особи 300 тис доларів США неправомірної вигоди за сприяння у призначенні на керівну посаду до НАК «Нафтогаз України».

Керівницю одного з Головних департаментів Офісу Президента України, її спільницю — ексзаступницю Міністра культури України (2011 р.) та інших учасників угруповання затримано відповідно до ст. 208 КПК України одразу після одержання першого траншу неправомірної вигоди у сумі 150 тисяч доларів США.

Тривають невідкладні слідчі дії, до яких залучені працівники СБУ.

Вирішується питання повідомлення про підозру.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Деякі ЗМІ кажуть, що йдеться про керівника департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Офісу президента Світлану Кондзелю.