Співвласник мережі Ескулаб причетний до виведення з компанії 20 млн грн

Фінансові махінації

У Львові співвласника мережі медичних лабораторій підозрюють у масштабних фінансових махінаціях та несплаті податків.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу Еспресо.

Повідомляється, що Сергій Дядюшко системно виводив гроші з компанії та уникав сплати податків. За останні роки, ця сума становить не менше 20 млн гривень. Дядюшко є не лише одним з співвласників (з часткою 43%), а й генеральним директором компанії з правом підпису.

У січні цього року надійшла заява про те, що невідомі особи в період часу з 2021 по 2023 роки під приводом проведення робіт заволоділи грошовими коштами вказаного підприємства.

Фопи, з якими Дядюшко від імені компанії Ескулаб уклав договори якраз й були зроблені для виведення коштів.

«Після поверхневого внутрішнього аудиту ми зрозуміли, що це не лише один ФОП надавав такі послуги уявні, як ми бачимо, а був цілий ряд інших ФОПів. Приблизна сума, на яку ми не доотримали прибуток і з цієї суми не було сплачено податків - це не менше 20 млн грн, це за короткий проміжок часу», - розповів інший співвласник компанії Станіслав Луговський.

Зауважимо, що минулого року під час блекаутів, його дружина Наталія Дядюшко придбала нову елітну автівку-позашляховик BMW X7. Базова комплектація цього авто коштує майже 5 мільйонів гривень.

Читайте також: В Україні цифровізують судову систему, — Михайло Федоров

Також під час війни на цьому автомобілі та ще одному BMW, що належить Сергію Дядюшку, подружжя неодноразово виїжджало на відпочинок до Європи та екзотичних країн.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб