Спокушала, обкрадала і брала кредити на залицяльників: затримали серійну звабницю з Херсонщини (ФОТО)
Жертвами стали щонайменше 12 чоловіків з Полтавщини
Правоохоронці підозрюють 20-річну мешканку Херсонщини у причетності щонайменше до 12 крадіжок у чоловіків.
Як повідомляє Нацполіція Полтавської області, зі своїми жертвами молода жінка знайомилася в розважальних закладах. Серед потерпілих мешканці Кременчука та Горішніх Плавнів.
Окрім викрадення майна та цінностей жінка також оформила кілька кредитів в різних фінансових установах. На даний час вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу.
Слідчі поліції Кременчука, під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури, здійснюють розслідування кримінального провадження з попередньою правовою кваліфікацією частини 2 статті 185 (крадіжка, вчинена повторно) Кримінального кодексу України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- В Україні системи ППО Patriot стоять порожніми через нестачу ракет, - FT
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Львів’янка намагалася перевезти через кордон елітні годинники Rolex та Cartier на 4 млн грн
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
Коментарі