Спортсменка з Львівщини завоювала 4 золоті медалі на Чемпіонаті світу (ФОТО)
У столиці Угорщини завершився Чемпіонат світу з гирьового спорту. За медалі у Будапешті позмагались 460 спортсменів із 32 країн. Про перемогу спортсменки з Львівської області повідомили у пресслужбі ЛОДА.
19-річна спортсменка з Львівщини, курсантка Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Анжеліка Намєснік завоювала на змаганнях одразу 4 золотих та 2 срібних медалі.
Спортсменка виборола перше місце в естафеті у поштовху гир від грудей серед дорослих, у поштовху гир за довгим циклом серед юніорів, а серед дорослих стала віцечемпіонкою, як і в естафеті у поштовху гир за довгим циклом. У сумі ж двоборства Анжеліка виборола золото як серед дорослих, так і серед юніорів.
Додамо, що на змаганнях Анжеліка Намєснік виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі