Спортсмени зі Львова стали чемпіонами України зі стрільби з лука

_1580471957_613x321.58790436006_3_0.jpeg
_1580471957_613x321.58790436006_3_0.jpeg

Сьогодні, 31 січня, у Харкові відбулись фінали особистих змагань серед усіх категорій чемпіонату України зі стрільби з лука серед дорослих спортсменів та юніорів 2000 року народження й молодших.

Про це повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, серед жінок не було рівних титулованій представниці Львівщині — Вероніці Марченко, яка підтвердила своє лідерство після кваліфікації та виборола титул чемпіонки України зі стрільби з лука серед жінок в особистому заліку.

Серед чоловіків в особистому заліку срібну нагороду для Львівщини виборов Сергій Макаревич. Бронза серед чоловіків також в активі представника львівської команди — досвідченого лучника Маркіяна Івашко. Золото ж залишилось у представника господарів змагань — Віктора Рубана (Харківська область).

Молодші спортсмени Львівщини, які змагались в категорії юніори, здобули переможний дубль. Серед юніорів перемогу здобув Іван-Павло Мількович, а серед юніорок чемпіонкою України стала юна Черник Дзвенислава, яка також підтвердила своє лідерство після кваліфікації. Срібною призеркою серед юніорок стала також представниця Львівщини — Варвара Ілляш.

Кількома днями раніше розіграли комплекти нагород у стрільбі з блочного лука, де львів’яни також були серед медалістів. У командних змаганнях серед чоловіків збірна Львівської області в складі Сергія Атаманенка, Ярослава Дуліби, Сергія Кушнірука виборола бронзові нагороди.

Срібну нагороду чемпіонату України в особистих змаганнях серед юніорок виборола Ірина Русин, яка також з партнерками по команді Іриною Шмульською та Софією Колос додали до скарбнички Львівщини срібну нагороду в командних змаганнях серед юніорок у стрільбі з блочного лука.