США анонсували нові санкції, спрямовані проти рф
Міністерка фінансів США Джанет Єллен анонсувала, що наступного тижня будуть оголошені потужні обмеження для рф
Сполучені Штати Америки запровадять нові санкції проти росії та країн, які допомагають рф здійснювати її агресію проти України. З посиланням на AFP.
Міністерка фінансів США Джанет Єллен заявила, що наступного тижня її відомство оголосить нові потужні санкції:
"Майбутні санкції будуть спрямовані проти тих, хто сприяє військовій машині Кремля, зокрема, посередників у третіх країнах, які постачають росії критично важливі ресурси для її армії", - наводять слова Єллен AFP.
Додамо, що нещодавно двопартійна коаліція в Конгресі США зажадала від адміністрації Байдена посилити санкції проти російської нафтосервісної галузі.
Нагадаємо, що Україна отримає від Великої Британії кредит у розмірі 2,26 млрд фунтів стерлінгів (близько $2,93 млрд) за рахунок прибутків від заморожених активів рф.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- У Польщі знайшли мертвою українку із Закарпаття, яку польські поліцейські розшукували кілька днів
Коментарі