США і Німеччина погрожують Україні припинити постачання зброї в разі ударів по РФ, - Bild

Штати забороняють Україні використовувати зброю проти РФ

Про припинення постачання зброї погрожують західні партнери.

Про це пише Bild.

Вимога Заходу про те, що зброя НАТО не може бути використана на території Росії або над нею, працює як величезний мінус проти України - особливо в битві за Харків.

«Говорячи простою мовою: в той час, як Росія щодня випускає по Харкову майже 5 000 артилерійських снарядів, Україні не дозволяється випустити у відповідь жодного західного снаряда», - пише Bild.

Наразі російські авіабази, які використовуються, мають перебувати в межах досяжності зброї, яку Київ отримав від західних країн. Але жодне з цих озброєнь не може бути використане для знищення літаків російських терористів на землі.

Україна також не може використовувати західні системи ППО проти російських літаків і мусить чекати, доки бомбардувальники випустять крилаті ракети та опиняться над територією України, щоб вразити їх, зазначає видання.

«За інформацією BILD, українська армія принаймні один раз використовувала систему »Patriot« з Німеччини, щоб зробити самостійні дії. Реакція: гнівні дзвінки з Берліна і Вашингтона та погроза припинити постачання зенітних ракет, якщо подібний інцидент повториться», - стверджує Bild.

Читайте також: На Закарпатті діти знайшли у лісі підстреленого чоловіка

І хоча останнім часом у західній блокаді нарешті намітилися зрушення, - глави кількох держав заявили, що їхня зброя тепер може бути використана проти російських цілей. Однак багато із знарядь стріляють американськими снарядами, а США, поряд із Німеччиною, виступають проти такого використання, підкреслює Bild.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб