США нададуть Україні $125 млн на відновлення енергомережі після ударів РФ
Гроші надходять із додаткового фінансування України, схваленого Конгресом у грудні 2022 року
США допоможуть Україні відремонтувати енергомережу після ударів Росії. Зокрема надасть 125 мільйонів доларів на електричні деталі та інші матеріали для відновлення.
Про це інформує АР з посиланням на заяву голови Міжнародної допомоги розвитку США (USAID) Саманту Пауер.
Саманта Пауер оголосила про фінансування під час зустрічі з першою леді України Оленою Зеленською.
Агентство США з міжнародного розвитку планує використати $125 млн для закупівлі резервної електроенергії для систем водопостачання та теплопостачання Києва. За ці кошти також поповнять запаси газових турбін, трансформаторів та іншого необхідного енергообладнання.
Повідомляється, що гроші надходять із додаткового фінансування України, схваленого Конгресом у грудні 2022 року.
З жовтня армія РФ посилила удари по електричній та критичній інфраструктурах України.
Раніше від USAID доставили 1415 генераторів для забезпечення опалення та освітлення в школах, лікарнях та інших місцях по всій Україні. Також Агентство США інвестувало 55 мільйонів доларів в українську інфраструктуру теплопостачання.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
Коментарі