США не мають для України систем Patriot, - Рубіо
Рубіо наголосив, що, за винятком однотижневої паузи, США не припиняли постачання вже затвердженої допомоги Україні
Держсекретар США Марко Рубіо заявив, що Сполучені Штати тісно співпрацюють з союзниками по НАТО, які мають певну кількість батарей Patriot, щодо їх передачі Україні. Про це він заявив під час слухань у Сенаті, передає "Європейська правда"
Рубіо наголосив, що, за винятком однотижневої паузи, США не припиняли постачання вже затвердженої допомоги Україні.
За його словами, нові пакети допомоги – це інше питання, яке не йому вирішувати.
"Білий дім повинен вирішити звернутися до Конгресу щодо нової допомоги. Але те, що вже схвалене Конгресом – постачається", – сказав Рубіо.
Він додав, що не всі запити українців можна реалізувати, йдеться про системи Patriot, "яких, якщо чесно ми не маємо".
"Але ми тісно співпрацюємо з нашими союзниками, які мають певну кількість батарей, які вони могли б надати чи передати у тимчасове користування українцям для захисту, наприклад, повітряного простору Києва чи інших місць. І ми заохочуємо їх у цьому плані", – сказав Рубіо.
"Жодна з цих країн не хоче відмовлятися від цих систем, а ми не можемо швидко їх виробити", – заявив він.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- У Києві на місці колишнього пам'ятника Леніну встановлять пам'ятник Мазепі
- З вівторка на Львівщині діятимуть графіки погодинних відключень світла
- Україна почала перетворювати Крим на тягар для Путіна, – Bloomberg
- Зеленський вніс до Ради законопроєкт про Український національний пантеон
- У понеділок Львівщина попрощається з воїном, який загинув на Курщині
Найчитаніше
- Знайдено мертвим командира 154-ї ОМБр
- З вівторка на Львівщині діятимуть графіки погодинних відключень світла
- Трагедія на Закарпатті: син раптово помер під час констатації смерті матері
- У Львівській області чоловік загинув через зарядний пристрій від мобільного телефону
- У Львові вирує негода: перші наслідки (ФОТО, ВІДЕО)
Коментарі