США не підтримують удари України по цілях на території рф

Україна має право захищати лише свої території

США вважають, що Україна має повне право захищати свою територію від російської агресії, але не схвалюють удари по цілях всередині РФ. 

Про це заявила посол США в НАТО Джуліана Сміт.

«З погляду фактичного переслідування цілей усередині Росії, це те, що Сполучені Штати не особливо підтримують. Ми зосереджені на праві українців захищати свою територію і витісняти росіян зі своєї території, де українці досягли значних успіхів, і наша мета - допомогти їм продовжувати здобувати ці перемоги на полі бою», - сказала дипломат.

Також США не підтримують відправлення військ воювати в Україну.

«Ми дуже ясно дали зрозуміти з першого дня (початку війни), що ми не зацікавлені в тому, щоб ставати стороною цього конфлікту, але ми хочемо підтримати Україну, оскільки вона захищає себе від російської агресії», - констатувала посол.

Читайте також: У Львові з вулиць прибрали електросамокати сервісу Bolt

«Ми також багато разів бачили в історії, що якщо не зупинити диктатора або авторитарного лідера, вони продовжують іти, і тому так важливо, щоб ми всі допомогли Україні витіснити Росію з її території і покласти край цій неспровокованій агресії. Якщо вони (українці) не доб'ються успіху, звісно, є побоювання, що Росія відчує себе вимушеною продовжувати йти, але ми не бачимо безпосередньої загрози території НАТО ні в Балтійському регіоні, ні, відверто кажучи, в будь-якому іншому регіоні», - зазначила Сміт.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб

Читайте також