Угода щодо гарантій безпеки не буде укладена, поки Україна та Росія не погодять параметри завершення війни, - Politico
Угода щодо гарантій безпеки не буде остаточно укладена, поки Україна та Росія не погодять загальні параметри завершення війни
Щорічна Мюнхенська конференція з безпеки стала ключовим майданчиком для обговорення війни Росії проти України, однак цього року дипломати не очікують від неї конкретних рішень. Про це інформує Politico.
До заходу долучилися десятки світових лідерів, серед яких президент України Володимир Зеленський, держсекретар США Марко Рубіо, генсек НАТО Марк Рютте, президент Франції Емманюель Макрон та прем’єр Британії Кір Стармер.
Сполучені Штати чітко сигналізували Києву: угода щодо гарантій безпеки не буде остаточно укладена, поки Україна та Росія не погодять загальні параметри завершення війни. Переговорний процес фактично зайшов у глухий кут через територіальні вимоги Москви, зокрема щодо Донбасу, на які Україна не готова піти.
У команді президента США Дональда Трампа пояснюють, що спершу необхідно зафіксувати базові домовленості і лише потім переходити до підписання гарантій, аби це не зірвало мирний процес. При цьому позиції сторін залишаються жорсткими, а Кремль на чолі з Путіним продовжує наполягати на власних умовах.
varta1.com.ua: Новини
На Закарпатті керівник відділення Укрпошти ухилявся від мобілізації, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
Під час судового засідання обвинувачений підтвердив відмову, але не визнав вини, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
ЄС готує перший транш із 90-мільярдного кредиту для України
Дві третини коштів повинні бути спрямовані на військову підтримку, а одна третина — на бюджетну підтримку України
Стубб назвав три причини, чому Україна виграє війну
Путін хотів зробити Україну російською, а "вона стала європейською"
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі