США закликали Україну утриматись від початку масштабного наступу - Reuters

АКТУАЛЬНО Новини УКРАЇНА Війна

Вашингтон поки що дотримується свого рішення не надавати зараз танки Abrams ЗСУ

Високопосадовці США закликали Україну поки що утриматись від початку масштабного наступу. 

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела.

Так, один з американських високопосадовців на умовах анонімності заявив, що США закликали Україну спочатку дочекатись останньої партії американської зброї й завершення навчань українських військових.

За словами співрозмовника, Вашингтон поки що дотримується свого рішення не надавати танки Abrams ЗСУ наразі. Вказується, що причиною для відмови називались проблеми з технічним обслуговуванням і логістикою.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

1

На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.